*Kendinden destekli olan bikini, mayo ve mayokini üstleri hariç, tüm göğüs pedleri çıkarılabilmektedir.

 

 

*Ürün görselleri bize aittir. Işıklı stüdyo çekimlerinde ürün renklerinin ton farkları (değişimi) ışıktan kaynaklıdır. Ayrıca kullandığınız monitörlerde ton farklılıklarına neden olabilir . Ton farklarından dolayı sorumluluk kabul edememekteyiz. Dilerseniz satın almadan önce bizim ile iletişime geçip telefon ile gün ışığında çekilmiş ürün detay görsellerini isteyebilirsiniz. Görsellerde herhangi bir renk filtresi yoktur. 

 

*Yuvarlak Görseller müşterilere ait veya gün ışığında telefon ile çekilmiş görsellerdir.  


 

*Satın aldığınız ürün, gördüğünüz görsellerdeki ve açıklamadaki ürünler ile birebir aynıdır. Daha farklı bir ürün ile karşılaşmanız durumunda(şekil, kalite, malzeme, model, ölçü vb) iade talebiniz hemen işleme alınır ve iadeniz gerçekleştirilir. Hasarlı bir ürün teslim almanız durumunda iade talebiniz hemen işleme alınır ve iadeniz gerçekleştirilir. Bunun dışında Bikini, Mayo, Mayokini ve İç Giyim'de sağlık açısından, YASAL OLARAK iade ve değişim yapılamamaktadır. .Bütün İade Koşulları için  >> tıklayınız.

*Kullanım önerileri için tıklayınız.

*Siparişinizden sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesafenize bağlı olarak tahminen 1-2 gün içerisinde de elinize ulaşır. (Kargo firmasından kaynaklı gecikmelerden dolayı sorumluluk kabul edememekteyiz.)